مشارکت کنندگان محصولات خود در زمینه تولید انواع پوشش های صنعتی، رنگ، رزین، مواد و قطعات کامپوزیتی،ماشین آلات آبکاری، انواع چسب های صنعتی و عمومی، مشاوره فنی و مهندسی و پیمانکاران این حوزه و دیگر محصولات مرتبط با این صنعت را در معرض دید علاقمندان قرار داده اند.
نمایشگاه IPCC بعنوان بزرگترین نمایشگاه پوشش در خاورمیانه و یکی از بزرگترین نمایشگاه ها در این زمینه در دنیا ،محل ویژه ای جهت ارائه خدمات و محصولات برای شرکت های مرتبط می باشد.گروه صنعتی و شیمیایی ریف از مشارکت کنندگان اصلی این نمایشگاه با حضور شرکتهای زیرمجموعه مرتبط با این صنعت شامل شرکت خودرنگ،پلیمر،ریف ایران،مهدی چلیک و ایمن ریف آریا آخرین دستاوردها و خدمات خود را به بازدیدکندگان ارائه نمود.
حضور مقامات و مسئولین نهاد ریاست جمهوری،نخبگان دانشگاهی ،اساتید محترم دانشگاه های پلی تکنیک و صنعتی شریف،اعضا کانون هماهنگی دانش،صنعت و بازار رنگ و رزین ، انجمن های علمی رنگ و کامپوزیت و استقبال گسترده عاملین فروش و نمایندگی ها در غرفه این گروه طی چهار روز بسیار شاخص و قابل توجه بوده است.
نمایشگاه امسال نویدبخش ارتباطات خوب این گروه جهت صادرات محصولات به کشورهای پاکستان،ارمنستان ،ترکیه و نیز عراق بوده است و امید است تا پیرو جلسات تجاری برگزار شده شاهد این رویه در آینده نزدیک باشیم.