سمینار تخصصی ، آموزشی رنگ ، رزین و محصولات وابسته 1393/7/16

با توجه به اهمیت و فعالیت گسترده دفتر و انبار مشهد مقدس ، واحد روابط عمومی و خدمات مشتریان گروه ضمن هماهنگی و برنامه ریزی منسجم، با همکاری مدیریت و پرسنل این دفتر اقدام به برگزاری سمینار آموزشی تخصصی رنگ ، رزین و محصولات وابسته درتاریخ 16 مهر ماه 93 در هتل پردیسان مشهد نمود .
در این برنامه که با استقبال گرم رنگ فروشان و عرضه کنندگان محصولات شرکت روبرو شد بعد از تلاوت قرآن و پخش سرود ملی مدیر روابط عمومی گروه  با خوش آمد گویی به مهمانان صحبت خود را آغاز نمود و به معرفی خدمات و پروژه های دردست اقدام شرکت پرداخت .
در ادامه جناب آقای مجید تباشیری رئیس هیت مدیره مجتمع پس از عرض خوشامدگویی به مهمانان گوشه ای از فعالیتهای مجتمع را به سمع حاضرین در جلسه رساند.بعد از صحبت های رئیس هیت مدیره مجتمع و پس از پخش کلیپ ،  گروه موسیقی سنتی غزل قطعات زیبایی موسیقی را اجرا و مورد تشویق مدعوین قرار گرفتند .
سپس مدیر عامل شرکت ریف آقای حمید تباشیری ضمن ابراز خرسندی از حضور در این جمع صمیمی ضمن آرزوی امیدواری کرد تا سطح خدمات و کیفیت محصولات گروه نسبت به قبل ارتقاء یافته و از تمامی همکاران جهت بازدید کارخانه به عمل آوردند .به نمایندگی از دفتر مشهد جناب آقای احمدی به جایگاه دعوت شده وگزارشی از فعالیت های صورت گرفته در سال گذشته ارائه نمود . در پایان به فروشگاه های برتر و همکاران نمونه سال 93 از طرف مدیریت گروه لوح و تندیس یادبود اهداء گردید

سمینار آموزشی مهندسی ترافیک 1392/11/16

با تلاش مدیریت اجرایی مجتمع جناب آقای مهندس مهدی تباشیری و به منظور آشنایی کارشناسان، کارکنان و مسئولین محترم واحدهای اجرایی رنگهای ترافیکی مجتمع سمینار آموزشی – علمی طی روزهای 18،17،16و19 بهمن ماه سال؟ در سالن آمفی تئاتر شرکت ریف برگزار گردید:
در طی 4 روز برگزاری این سمینار آموزشی موضوعات مختلف شامل نگهداری و تعمیرات تخصصی دستگاه ها،انواع رنگهای ترافیکی و اجرای خط کشی، کارگاه ایده پردازی،ساختار اجرا،ایمنی و بهداشت در کارگاه و بسیاری موضوعات کاربردی دیگر توسط کارشناسان و متخصصین هر بخش ارائه گردید.
در روز اول این سمینار آقای مجید تباشیری رئیس هیات مدیره مجتمع در برنامه حضور یافته و ضمن تقدیر و سپاس از دست اندرکاران برگزاری ،توضیحات مختصری از فعالیت واحد ترافیک مجتمع از ابتدا تا کنون ارائه نموده و با برشمردن توانمدیهای مجتمع در تولید و اجرای رنگ های ترافیکی ،آینده ای درخشان را برای این واحد پیش بینی نمودند.
در ادامه آقای مهندس مهدی تباشیری نیز به ایراد سخنرانی پرداخته و از برنامه های پیش بینی شده طی این چهار روز و اهداف برگزاری سمینار توضیحاتی بیان نمودند.
اهمیت،ارزش و جایگاه آموزشهای سازمانی و ارتقاء سطح دانش پرسنل در برگزاری این سمینار نقش بسزایی داشته و کلیه فعالیت های واحدهای اجرایی مجتمع در این مدت متوقف و تمامی 154 پرسنل این واحدها در سمینار حضور یافته بودند.جا دارد از زحمات آقای دکتر شاهچراغی،آقای مهندس تقی یوسفی نژاد و کلیه همکاران محترم و پرسنل گرانقدر که در برگزاری هر چه بهتر این سمینار تلاش نمودند، تقدیر و سپاس گردد.

همایش فروشگاههای رنگ استان اصفهان و چهارمحال و بختیاری استان 1392/11/13

امروزه در دنیای کسب و کار رقابت به سرعت در حال گسترش است. این رقابت تبدیل به جنگی بر سر کیفیت و مشتری شده است.مشتریان هر روز نسبت به گذشته داناتر شده و انتظارات آن‌ها به شدت در حال افزایش است.
ازجمله برنامه های هدفمند برای رعایت اصول مشتری مداری و همچنین آشنایی هرچه بیشتر مشتریان با مجموعه میتوان به سمینار فروشگاه های رنگ استان اصفهان اشاره نمود که هرساله در بهمن ماه ، به تلاش شبانه روزی مدیران محترم مجموعه و همچنین باهمت عاملیت محترم فروش استان ،جناب آقای شاهزیدی برگزار و با استقبال بی نظیر همکاران مواجه گردید.
این سمینار که در روز پنج شنبه 10/11/1392 از ساعت 10 صبح آغاز شد با حضور بیش از 200نفر از یکصد فروشگاه از شهرهای استان اصفهان و نیز استان چهارمحال و بختیاری در مجموعه فرهنگی سرای عطار زیبایی  برگزار گردید .سمینار با ثبت نام افراد توسط پرسنل روابط عمومی  و واحد فروش رنگ های ساختمانی آغاز شد و پس از آن میهمانان برای پذیرایی دقایقی را در حیاط مجموعه و همچنین سالن شاه نشین سپری کردند و سپس به آمفی تئاتر دعوت شدند تا بتوانند از برنامه های مختلف استفاده نمایند.این برنامه با تبریک اعیاد ربیع الاول و دهه مبارک فجر توسط مدیر روابط عمومی مجموعه آغاز و با سخنرانی جناب اقای مجید تباشیری _ رئیس هیئت مدیره و همچنین دیگر مدیران مجموعه و اجرای موسیقی توسط گروه غزل (خانواده کبوتری)ادامه پیدا کرد و در پایان پس از صرف ناهار ، هدایایی تبلیغاتی به همراه کاتالوگ های جدید به کلیه حاضرین در سمینار اهدا شد.
از همکاری تنگاتنگ مدیریت و کارکنان زحمتکش مجموعه فرهنگی سرای عطار در جهت برگزاری باشکوه و مناسب این مراسم قدردانی می گردد.

نام:   نام خانوادگــی:  
تلفن تماس:   پست الکترونیک:
عنوان سمینار: موضوع سمینار پیشنهادی: