دیدار مدیر عامل جمعیت هلال احمر با مدیر عامل شرکت 1394/ 4/ 6

در اوایل ماه مبارک رمضان  مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان جناب آقای دکتر مومنی به اتفاق هئیت همراه جهت دیدار با مدیر عامل و رئیس هئیت مدیره گروه صنعتی و شیمیایی ریف ایران در دفتر مرکزی این گروه حضور یافتند.  
هدف از این دیدار یک گفتگوی صمیمانه بین دو مجموعه  و ایجاد یک فضای صمیمی جهت تعاملات  و همکاریهای فی مابین بوده است .
در گفتگوهای انجام شده ابتدا مدیر روابط عمومی گروه ریف گوشه ای از  فعالیت های شرکت و زیر مجموعه های آن را به استحضار میهمانان رسانده  و در ادامه آقای مجید تباشیری رئیس هیت مدیره پس از خیر مقدم به میهمانان ، از حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر تقدیر و تشکر نمود .
در ادامه دکتر مومنی گوشه ای از فعالیت های این مجموعه در تابستان و اقدامات انجام شده در ماه مبارک رمضان را به اطلاع دوستان رساند .
در پایان با توجه به همکاری شرکت ریف و مجموعه فرهنگی سرای عطار با جمعیت هلال احمر جهت ضبط برنامه هلال همدلی به مناسبت هفته هلال احمر در سرای عطار به رسم سپاس و رسالت جمعیت هلال احمر مدیر عامل جمعیت هدیه ای ارزشمند به جناب آقای تباشیری تقدیم  نمودند .
یکی دیگر از اتفاقات خوبی که در این دیدار رقم خورد عضویت افتخاری جناب آقای تباشیری در جمعیت هلال احمر بوده و به صورت نمادین ایشان لباس جمعیت هلال احمر را به تن نمودند . در پایان عکس یادگاری برای ثبت این لحظه گرفته شد.

تقدیر از کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال ذوب آهن 1394/ 3/ 6

به گزارش واحد روابط عمومی گروه طی مراسمی که در روز چهارشنبه 06/03/94 به همت باشگاه های ورزشی ریف و ذوب آهن اصفهان در مجموعه فرهنگی هنری سرای عطار برگزار گردید،از مربیان ،بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال باشگاه ذوب آهن اصفهان تقدیر و جوایزی اهدا گردید.
نظر به حمایت  شرکت ریف از تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال کشور و انجام تبلیغات بروی پیراهن این تیم و نظر به بازی حساس نهایی روز دوشنبه جام حذفی ،با مساعدت مدیریت محترم گروه ،برنامه ایی ویژه جهت تقدیر از تلاشها و موفقیت های این تیم در نیم فصل دوم و کسب سهمیه آسیایی  برنامه ریزی و در فضایی صمیمانه و ورزشی برگزار گردید.
امضا عکس تیمی و توپ اهدایی باشگاه ،عقد تفاهم نامه همکاری فی مابین دو باشگاه از دیگر برنامه های انجام گرفته در این مراسم بود که توسط رسانه های مختلف خبری پوشش و  منعکس گردید.
در این برنامه مدیران ارشد گروه صنعتی و شیمیایی ریف،هیات مدیره باشگاه ورزشی ریف،هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن ،مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان و جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه حضور یافته بودند.

بازدید وزیر ورزش و جوانان از مجموعه فرهنگی ورزشی سرای عطار 1393/ 6/ 3

وزیر ورزش و جوانان دوشنبه شب از مجموعه فرهنگی ورزشی سرای عطار اصفهان بازدید کرد. دکتر محمود گودرزی که همراه با معاون اول رئیس جمهور سفری یکروزه به اصفهان داشت در این بازدید از بخش های گوناگون این مجموعه زیبا دیدار به عمل آورد. در حاشیه این بازدید،مجید تباشیری،رئیس هیئت مدیره صنایع شیمایی ریف به عنوان بنیانگذار مجموعه سرای عطار درباره چگونگی ساخت این مجموعه و فعالیت های باشگاه فرهنگی ورزشی ریف اصفهان توضیحاتی ارائه کرد.وی گفت: فعالیت های مجموعه صنایع ریف اصفهان در قالب 12 کارخانه صورت می گیرد.فعالیت های ورزشی این مجموعه نیز به صورت پراکنده در 20 سال گذشته انجام می شد اما سه سال پیش تصمیم گرفتیم تا با تاسیس باشگاه فرهنگی ورزشی ریف اصفهان این فعالیت های ورزشی را ساماندهی کنیم.تباشیری درباره رشته های ورزشی فعال این باشگاه نیز گفت: در حال حاضر نزدیک به 1700 تا 1800 نوجوان تابستان ها در باشگاه ریف آموزش می بینند و در روزهای معمولی نیز 850 ورزشکار در رده سنی 6 تا 18 سال در باشگاه ریف استعداد یابی می شوند تا در آینده به ورزش کشور معرفی شوند.