نمایشگاه تجاری کالاهای ایرانی با حضور معاون اول رئیس جمهورو جمعی از وزیران و معاونین از روز دوشنبه 27 تا 30 بهمن ماه سالجاری در بغداد رسما افتتاح شد و محصولات و خدمات گروه صنعتی و شیمیایی ریف در جریان این نمایشگاه مورد استقبال گسترده مشتریان،تجار و کارخانه های صنعتی عراقی مواجه شد.
به گزارش روابط عمومی گروه ریف ،نظر به بازار گسترده و فعال کشور عراق و مساعدت ستاد فناوری نانو،گروه ریف با همکاری دفتر خود در شهر بغداد و هماهنگی های قبلی جلسات متعددی را با حضور کارشناسان فنی در غرفه خود برگزار نموده و به توافقات تجاری خوبی دست یافت.
این گزارش حاکی است بیش از 250 شرکت ایرانی تولیدات خود را در نمایشگاه بغداد که در زمینی به مساحت هفت هزار مترمربع و سه سالن دایر شده بود ،عرضه نمودند که مهمترین تولیدات ایرانی در بخش صنعت،فولاد، نفت،گاز و پتروشیمی،بهداشت و مواد غذایی قرار داشت.
لازم به ذکر است در طول برگزاری نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در بغداد دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور،مهندس نعمت زاده وزیر صنعت،معدن و تجارت،دکتر هاشمی وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی،ملاس محمد عبدالکریم وزیر تجارت کشور عراق،شیخ حمودی نایب رئیس اول مجلس عراق و تعداد کثیری از مقامات محلی بغداد و سایر استان عراق از غرفه های نمایشگاه بازدید نمودند