0
سلام، به عطار بپیوندید
 
قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه ‏‌های سایت رنگ ریف منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است .در صورتی که در قوانین مندرج  تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات شرکت ریف اقدام نماید.
ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات سایت رنگ ریف استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به شرکت ریف ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و قوانین باشد، شما موافقت می‌‏کنید که شرکت ریف به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه) به درخواست شما پاسخ دهد.
سیاست‏های رعایت حریم شخصی
شرکت ریف به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
شرکت ریف متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن ‏‌تر و امن‏‌ تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت شرکت ریف، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید
ثبت و پردازش سفارش
شرکت ریف به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
مدت زمان سفارش تا تحویل کالا به مشتری براساس نوع کالا، حداکثر 5 الی 15 روز کاری خواهد بود. که این مدت براساس میزان سفارش مشتری می باشد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت شرکت ریف به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. شرکت ریف همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید.
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
خسارت در هنگام حمل و نقل
شرکت ریف همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد.
کلیه سفارشها به هنگام ارسال به مشتری بیمه میگردند.
آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش شرکت ریف اطلاع داده شود تا در اسرع وقت علت آن بررسی و پیگیری گردد.
سیاست قیمت گذاری
سیاست قیمت‌‏گذاری در شرکت ریف مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. کلیه قیمت‏‌های ارائه شده برای محصولات در شرکت ریف قیمت‏‌های مصرف کننده می باشد.
قیمت کلیه محصولات با احتساب عوارض و مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند. هزینه‏ ارسال تا محل مشتری برای کلیه سفارشات رایگان می باشد.
تبصره های بازگرداندن کالا
- در صورتی که انصراف مشتری از خرید، پیش از ارسال سفارش باشد باید هر چه سریع‏تر انصراف خود را به واحد فروش ریف اطلاع دهد. در این حالت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد.
- در صورتی که مشتری پس از دریافت سفارش از خرید خود منصرف شود، در صورتی امکان برگرداندن کالا وجود دارد که کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. همچنین هزینه ارسال، بر عهده مشتری خواهد بود و لازم است که چگونگی و زمان ارسال کالا با واحد خدمات پس از فروش شرکت ریف هماهنگ شود.
-جهت هماهنگی باید از طریق شماره تلفن های دفتر فروش اصفهان و یا ارسال ایمیل از طریق قسمت تماس با ما به واحد خدمات پس از فروش شرکت ریف اطلاع داده شود.
- برای ارسال به شرکت ریف، دقت بفرمایید که سفارش به ‏خوبی بسته بندی شود . در صورتی که کالاهای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط رنگ ریف دریافت نشود، امکان استرداد آن وجود ندارد.
- از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش شرکت ریف ، کالا را دریافت و تایید کند که کالا استفاده نشده، و آسیبی ندیده است، در صورتی که نیاز به استرداد وجه به مشتری باشد، 2 الی 3 روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
- هزینه‏‏  ارسال کالا  در صورت تایید خرابی یا عدم کیفیت محصول توسط کارشناسان آزمایشگاه ، برعهده شرکت ریف خواهد بود.
- مشتری برای بازگشت وجه خود لازم است تا ضمن اعلام شماره حساب بانکی ، شماره شبا مربوطه را نیز به شرکت ریف اعلام نماید و مسئولیت خطای بوجود آمده در اعلام شماره حساب ، به عهده مشتری می باشد.